Na seguinte listaxe figuran os correos electrónicos dos titores e titoras dos diferentes grupos, para que os pais, nais ou titores legais do alumno/a podan solicitar cita.
Titorías coas familias (determinación dos xeitos de realizar titorías coas familias):
- As reunións dos pais/nais co titor/a ou outro profesor/a serán solicitadas previamente polas canles habituais: correo electrónico ou a través do alumno/a.
GRUPO
|
TITOR/A
|
Horario de atención
|
CORREO
|
1º ESO A
|
Ana M. Lourido Novas
|
Martes / 11:20-12:10 h
|
analourido@edu.xunta.gal
|
1º ESO B
|
Alberto Hérnandez Platero
|
Venres / 12:30-13:20 h
|
albherpla@edu.xunta.gal
|
1º ESO C
|
Héctor Montes-Martín Mateos
|
Xoves / 12:30-13:20 h
|
hmontes@edu.xunta.gal
|
2º ESO A
|
M. Isabel Capelo Lago
|
Venres / 09:20-10:10 h
|
capelo@edu.xunta.gal
|
2º ESO B
|
M. Isabel Fernández Álvarez
|
Mércores / 12:30-13:20 h
|
isabelferal@edu.xunta.gal
|
2º ESO C
|
Alejandro Ocampo Ocampo
|
Xoves / 11:20-12:10 h
|
alejandro.ocampo@edu.xunta.gal
|
3º ESO A
|
Fátima Bodega Pérez
|
Martes / 09:20-10:10 h
|
fbodega@edu.xunta.gal
|
3º ESO B
|
José Prieto Villar
|
Luns / 10:30-11:20 h
|
jose.prieto@edu.xunta.gal
|
3º ESO C
|
M. Dolores Pérez Alonso
|
Luns / 17:50-18:30
|
lolipa@edu.xunta.gal
|
4º ESO A
|
Esther González Rodríguez
|
Xoves / 10:30-11:20
|
esther.gonzalez@edu.xunta.gal
|
4º ESO B
|
Tamara Cabezas Rial
|
Luns / 12:30-13:20
|
tamaracabezas@edu.xunta.gal
|
4º ESO C
|
Leonor Giménez Fernández
|
Mércores / 09:20-10:10 h
|
leo_gf@edu.xunta.gal
|
1º BACH A
|
Xulia Romero Verdeal
|
Venres / 10:30-11:20
|
jrverdeal@edu.xunta.gal
|
1º BACH B
|
F. Borja Santamarta Barral
|
Luns / 11:20-12:10 h
|
fsantamarta@edu.xunta.gal
|
1º BACH C
|
Irene Romero Iturralde
|
Xoves / 19:15-20:00 h
|
irene.romero.iturralde@edu.xunta.gal
|
Morell González, Xosé Carlos
|
xcmorell@edu.xunta.gal
|
1º BACH D
|
María Salgado González
|
Venres / 11:20-12:10 h
|
mariasalgado@edu.xunta.gal
|
1º BACH E
|
M. Inma Peniza González
|
Luns / 17:00-17:50 h
|
inmapeniza@edu.xunta.gal
|
1º BACH F
|
Ana M. Quintairos Rodríguez
|
Xoves / 20:15-21:00 h
|
aquintairos@edu.xunta.gal
|
2º BACH A
|
M. Concepción Varela Portela
|
Luns / 11:20-12:10 h
|
m.concepcionvarela@edu.xunta.gal
|
2º BACH B
|
Miguel González Sardón
|
Venres / 11:20-12:10 h
|
nigel67@edu.xunta.gal
|
2º BACH C
|
Araceli González Andrade
|
Mércores / 11:20-12:10 h
|
araceligonzalez@edu.xunta.gal
|
2º BACH D
|
Fernando Carballo Meira
|
Xoves / 09:20-10:10 h
|
fernandocarballo@edu.xunta.gal
|
2º BACH E
|
M. Isabel Sánchez González
|
Martes /10:30-11:20 h
|
isabelsanchezgonzalez@edu.xunta.gal
|
Delfín Souto Álvarez
|
Martes / 18:30-19:15 h
|
delfinsouto@edu.xunta.gal
|
2º BACH F
|
Pablo Fraguela Docanto
|
Luns / 20:15-21:00 h
|
pablofraguela@edu.xunta.gal
|
2º BACH G
|
Cesáreo Rodríguez Seoane
|
Luns / 19:15-20:00 h
|
cesareorodriguez@edu.xunta.gal
|
2º BACH H
|
Jose Antonio Puras Hernández
|
Venres / 19:15-20:00 h
|
jpuras@edu.xunta.gal
|
ESA III (A)
|
Encarnación Moledo Castro
|
Xoves / 19:15-20:00 h
|
moledocastro@edu.xunta.gal
|
ESA IV (A)
|
Montserrat Fernández Fraga
|
Martes / 17:45-18:30 h
|
montse.fernandez@edu.xunta.gal
|