Horario de atención ás familias TITORÍAS curso 2023-24
|
GRUPO |
TITORA ou TITOR |
Día de atención ás familias |
E S O |
1º A |
García Liñeira, Jesús |
Xoves 12:50 – 13:40 |
1º B |
Rial Vidal, Anxos |
Mércores 10:40 – 11:30 |
|
1º C |
Rey Ruibal, María |
Mércores 12:00 – 12:50 |
|
1º D |
Lema Martínez, Sonia |
Venres 10:40 – 11:30 |
|
1º E |
Otero García, Tatiana |
Martes 12:00 – 12:50 |
|
Convivencia |
Pérez Agulla, Sabela |
Venres 12:00 – 12:50 |
|
2º A |
Ramos Mouzo, Adriana |
Venres 10:40 – 11:30 |
|
2º B |
Mera Carrión, Marta |
Venres 10:40 – 11:30 |
|
2º C |
González González, Juan Carlos |
Xoves 10:40 – 11:30 |
|
2º D |
Besada Porto, Sara |
Mércores 10:40 – 11:30 |
|
Convivencia |
Gómez García, Anxo |
Venres 12:50 – 13:40 |
|
3º A |
Torres Neira, Margarita |
Xoves 12:00 – 12:50 |
|
3º B |
Luns 12:00 – 12:50 |
||
3º C |
Mércores 12:00 – 12:50 |
||
3º PDC |
Martes 12:00 – 12:50 |
||
3º D |
Venres 12:00 – 12:50 |
||
Convivencia |
Buceta Fernández, María Natividad |
Venres 9:50 – 10:40 |
|
4º A |
Mércores 12:00 – 12:50 |
||
4º B |
Dios Pérez, Begoña |
Luns 12:00 – 12:50 |
|
4º C |
Álvarez Fernández, Cristina |
Mércores 9:50 – 10:40 |
|
4º D |
Fernández Pazo, Noa |
Martes 9:50 – 10:40 |
|
4º PDC |
Venres 10:40 – 11:30 |
||
Convivencia |
Carrera Rodríguez, María Teresa |
Mércores 10:40 – 11:30 |
Horario de atención ás familias TITORÍAS curso 2023-24
|
GRUPO |
TITOR ou TITORA |
Día de atención ás familias |
B A C H A R E L A T O |
1º A |
Mércores 12:00 – 12:50 |
|
1º B |
Luns 9:50 – 10:40 |
||
1º C |
Martes 12:50 – 13:40 |
||
1º D |
Mércores 12:00 – 12:50 |
||
1º E |
Andrade Padín, Javier |
Venres 10:40 – 11:30 |
|
2º A |
Martes 10:40 – 11:30 |
||
2º B |
Muiños Grajal, María Cristina |
Luns 12:00 – 12:50 |
|
2º C |
Xoves 10:40 – 11:30 |
||
2º D |
Alonso de Vega, Pablo |
Venres 9:50 – 10:40 |
|
2º E |
Luns 12:00 – 12:50 |
|
GRUPO |
TITOR |
Día de atención ás familias |
CICLO |
1º A |
Cimadevila González, José Víctor |
Luns 12:00 – 12:50 |
1º B |
Fandiño Reissmann, Marcos José |
Venres 11:35 – 12:25 |
|
2º |
Silva Alonso, Telmo |
Luns 9:50 – 10:40 |
|
GRUPO |
TITOR ou TITORA |
Día de atención ás familias |
C G T D |
3º ESO |
Gómez Piñeiro, María |
Luns 11:35 – 12:25 |
4º ESO |
Rodríguez Puy, David |
Luns 8:50 – 9:40 |
|
1º BACH |
Pérez Giráldez, Laura |
Martes 9:40 – 10:30 |
|
2º BACH |
Álvarez Guillán, Juan Manuel |
Martes 9:40 – 10:30 |
Horario de atención ás familias do profesorado curso 2023-24
|
Bioloxía e Xeoloxía |
Día de atención ás familias |
|
1.
|
Martínez Pérez, José Fermín |
Xefe departamento/CGTD |
Xoves 11:35 – 12:25 |
2.
|
Suárez García, Francisco José |
|
Mércores 9:50 – 10:40 |
3.
|
Crugeiras Martínez, María Jesús |
|
Martes 12:00 – 12:50 |
4.
|
Rey Ruibal, María |
Titora 1º ESO C |
Mércores 12:00 – 12:50 |
|
Debuxo-Artes Plásticas |
Día de atención ás familias |
|
5.
|
González Torterolo, Ernesto |
Xefe departamento/CGTD |
Luns 12:00 – 12:50 |
6.
|
Otero García, Tatiana |
Titora 1º ESO E |
Martes 12:00 – 12:50 |
7.
|
Rodríguez Freire, María Teresa |
Titora 3º ESO C |
Mércores 12:00 – 12:50 |
|
Economía |
Día de atención ás familias |
|
8.
|
Domínguez Laredo, Rosa Mª |
Xefa departamento Titora 1º BACH D |
Mércores 12:00 – 12:50 |
9.
|
Rodríguez Blanco, Carlos |
Director |
Xoves 9:50 – 10:40 |
|
Educación Física |
Día de atención ás familias |
|
10.
|
Cimadevila González, José Víctor |
Xefe departamento Titor 1º CICLO A |
Luns 12:00 – 12:50 |
11.
|
Andrade Padín, Javier |
Titora 1º BACH E |
Venres 10:40 – 11:30 |
12.
|
Fabeiro Agraso, David |
|
Martes 10:45 – 11:35 |
13.
|
Fandiño Reissmann, Marcos José |
Titor 1º CICLO B |
Venres 11:35 – 12:25 |
14.
|
García Liñeira, Jesús |
Titora 1º ESO A |
Xoves 12:50 – 13:40 |
15.
|
Gómez García, Anxo |
|
Venres 12:50 – 13:40 |
16.
|
Mera Carrión, Marta |
Titora 2º ESO B |
Venres 10:40 – 11:30 |
17.
|
Montoya Aboal, Tomás |
|
Xoves 10:45 – 11:35 |
18.
|
Pintos Soto, Emilio |
Titor EEDD BALONMÁN |
Xoves 13:30 – 14:20 |
19.
|
Pita Patiño, Gabriel |
Titor EEDD FÚTBOL NI |
Xoves 9:40 – 10:30 |
20.
|
Silva Alonso, Telmo |
Titor 2º CICLO |
Luns 9:50 – 10:40 |
21.
|
Torres Neira, Margarita |
Titora 3º ESO A |
Xoves 12:00 – 12:50 |
22.
|
Vicente Vila, Pedro |
Titor EEDD FÚTBOL NIII |
Xoves 8:00 – 8:50 |
|
Filosofía |
Día de atención ás familias |
|
23.
|
Juanatey Silva, Jesús María |
Xefe departamento Titor 2º BACH C |
Xoves 10:40 – 11:30 |
24.
|
González Escudero, Mª Esperanza |
Titora 2º BACH A |
Martes 10:40 – 11:30 |
25.
|
Rigueira Muinelo, Maria Cristina |
CGTD |
Venres 8:50 – 9:40 |
|
Física e Química |
Día de atención ás familias |
|
26.
|
Ríos Vázquez, Sonia Juana |
Xefa departamento |
Xoves 12:50 – 13:40 |
27.
|
Losada López, María del Carmen |
Xefa de estudos CGTD |
Mércores 10:40 – 11:30 |
28.
|
Trillo Senín, Beatriz Amanda |
Titora 4º PDC |
Venres 10:40 – 11:30 |
29.
|
Álvarez Fernández, Cristina |
|
Mércores 9:50 – 10:40 |
30.
|
Calderón Bustillo, Paloma |
Titora 1º BACH C |
Martes 12:50 – 13:40 |
31.
|
Calvo López, Paula |
|
Martes 12:00 – 12:50 |
|
Francés |
Día de atención ás familias |
|
32.
|
Villaverde Lamas, Mar |
Xefa departamento |
Martes 10:40 – 11:30 |
33.
|
Basante Alonso, Marta |
Secretaria |
Xoves 9:50 – 10:40 |
34.
|
Domínguez Domínguez, Vanessa |
|
Mércores 10:40 – 11:30 |
FOL |
Día de atención ás familias |
||
35.
|
Abilleira Freijeiro, Miguel |
Xefe departamento |
Mércores 12:00 – 12:50 |
|
Inglés |
Día de atención ás familias |
|
36.
|
Torres Aboal, Mª José |
Xefa departamento |
Venres 12:00 – 12:50 |
37.
|
García Rey, Santiago |
|
Xoves 9:50 – 10:40 |
38.
|
Pérez Agulla, Sabela |
|
Venres 12:00 – 12:50 |
39.
|
Fraga Sanjurjo, Cristina |
Titora 1º BACH B |
Luns 9:50 – 10:40 |
40.
|
Núñez González, Guillermo Luis Magariños Nogueira, Rocío |
|
Mércores 12:50 – 13:40 |
41.
|
Dios Pérez, Begoña |
Titora 4º ESO B |
Luns 12:00 – 12:50 |
42.
|
Perez Giraldez, Laura |
Titora 1º BACH F CGTD |
Martes 9:40 – 10:30 |
|
Latín e Grego |
Día de atención ás familias |
|
43.
|
Castro Caridad, Mª Dolores |
Xefa departamento |
Venres 9:50 – 10:40 |
Horario de atención ás familias do profesorado curso 2023-24
|
Lingua Castelá e Literatura |
Día de atención ás familias |
|
44.
|
Tomé Rodríguez, Fernando |
Xefe departamento Coordinador Biblioteca |
Venres 10:40 – 11:30 |
45.
|
Herrero Sinovas, Belén |
|
Mércores 10:40 – 11:30 |
46.
|
Muíños Grajal, Cristina |
Titora 2º BACH B |
Luns 12:00 – 12:50 |
47.
|
Miñambres González, Carmen |
Titora 3º ESO B |
Luns 12:00 – 12:50 |
48.
|
Rodríguez Marticorena, Verónica |
Vicedirectora |
Martes 12:00 – 12:50 |
49.
|
Galván Carballo, María Belén |
|
Xoves 10:40 – 11:30 |
50.
|
Rodríguez Puy, David |
Titor 4º ESO E CGTD |
Luns 8:50 – 9:40 |
|
Lingua Galega e Literatura |
Día de atención ás familias |
|
51.
|
Díaz Muñiz, Salomé |
Xefa departamento Titora 2º BACH E |
Luns 12:00 – 12:50 |
52.
|
Vieites Rey, Mª Rocío |
Titora 1º BACH A |
Mércores 12:00 – 12:50 |
53.
|
Rial Vidal, Mª Ángeles |
Titora 1º ESO B |
Mércores 10:40 – 11:30 |
54.
|
Díaz Candán, Concepción |
Titora 4º ESO A Coordinadora EDLG |
Mércores 12:00 – 12:50 |
55.
|
Fernández Pazo, Noa |
Titora 4º ESO D |
Martes 9:50 – 10:40 |
56.
|
Pesado Rodríguez, Pablo |
|
Xoves 9:50 – 10:40 |
57.
|
Gómez Piñeiro, María |
Titora 3º ESO E CGTD |
Luns 11:35 – 12:25 |
|
Matemáticas |
Día de atención ás familias |
|
58.
|
Búa Ares, José Benito |
Xefe departamento |
Martes 9:50 – 10:40 |
59.
|
Buceta Fernández, Mª Natividad |
Coordinadora benestar |
Venres 9:50 – 10:40 |
60.
|
Carballal López, Beatriz |
|
Xoves 12:00 – 12:50 |
61.
|
Rodal Vidal, Jaime Forjan Castro, Berta |
|
Luns 9:50 – 10:40 |
62.
|
Torres Rivas, Mª Jesús |
|
Venres 9:50 – 10:40 |
63.
|
Rodríguez Alonso, José Luis |
Xefe de estudos |
Luns 17:25 – 18:15 |
64.
|
Rodríguez Alonso, María Elena |
|
Venres 10:40 – 11:30 |
65.
|
Besada Porto, Sara |
Titora 2º ESO D |
Mércores 10:40 – 11:30 |
66.
|
Tenor Prieto, Ricardo |
CGTD |
Martes 10:45 – 11:35 |
|
Música |
Día de atención ás familias |
|
67.
|
Estévez Vila, Soledad María |
Xefa departamento |
Martes 12:50 – 13:40 |
68.
|
Torres Chaves, María Natividad |
Titora 3º ESO D |
Venres 12:00 – 12:50 |
|
Orientación |
Día de atención ás familias |
|
69.
|
Barreiro Huerga, José Adolfo |
Xefe departamento |
Luns 16:35 – 17:25 |
70.
|
Gayoso Díaz, María Luisa |
|
Luns 13:40 – 14:30 |
71.
|
Acuña Parada, Teresa Milagros |
PT |
Luns 12:50 – 13:40 |
72.
|
Carrera Rodríguez, Mª Teresa |
PT |
Mércores 10:40 – 11:30 |
|
Relixión |
Día de atención ás familias |
|
73.
|
García Lorenzo, Juan Antonio |
Xefe departamento |
Mércores 9:50 – 10:40 |
74.
|
Ferro Dios, Elena Caamaño Lestón, José Manuel |
CGTD |
Pedir cita en conserxería CGTD |
|
Tecnoloxía |
Día de atención ás familias |
|
75.
|
Franco Alonso, Ana |
Xefa departamento |
Luns 9:50 – 10:40 |
76.
|
García Alonso, Lourdes |
Titora 3º ESO PDC |
Martes 12:00 – 12:50 |
77.
|
Faíña Puig, Antonio |
Coordinador TIC |
Luns 10:40 – 11:30 |
78.
|
González González, Juan Carlos |
Titor 2º ESO C |
Xoves 10:40 – 11:30 |
|
Xeografía e Historia |
Día de atención ás familias |
|
79.
|
Alonso de Vega, Pablo |
Xefe departamento Titor 2º BACH C |
Venres 9:50 – 10:40 |
80.
|
Álvarez Guillán, Juan Manuel |
Titor 2º BACH F CGTD |
Martes 9:40 – 10:30 |
81.
|
Martínez Gargamala, Humberto |
Coordinador EDIXGAL |
Luns 12:50 – 13:40 |
82.
|
del Castillo Fondevila, Esther |
|
Martes 10:40 – 11:30 |
83.
|
Lema Martínez, Sonia |
Titora 1º ESO D |
Venres 10:40 – 11:30 |
84.
|
Ramos Mouzo, Adriana |
Titora 2º ESO A |
Venres 10:40 – 11:30 |