EDUCACIÓN INFANTIL | |
Ana Fernández | Titora de 4º |
Mª Dolores Alfonso | Titora de 5º |
Mª Carmen Pensado | Titora de 6º |
Bárbara Ameal | Aula Mixta - Coordinadora |
EDUCACIÓN PRIMARIA | |
Sandra Piñeiro | 1º A |
Maite Guimarey | 1º B |
Patricia Fontenla |
2º A |
Sandra Blanco |
2º B |
Natalia Fernández | 3º A |
Pablo Esperón | 3º B |
Bibiana Gómez | 4º A |
Mª Jesús Trigo | 4º B |
Diego Suárez | 5º A |
Mª Carmen Freire | 5º B |
Andrea Domínguez | 6º A |
Ana Rosa Vidal | 6º B |
Mª Mar Novo | Especialista en Lingua Inglesa |
Begoña Montáns | Especialista en Lingua Inglesa |
Nandita | Auxiliar de Conversa |
Pablo Bernárdez | Especilista en Música |
Isabel Rodiño | Especialista en Educación Física |
María Longueira | Especialista en Educación Fïsica |
Lourdes Iglesias | Especialista en Religión |
María Fernández | Xefa do Departamento de Orientación - Orientadora |
María Silva | Orientadora - Especialista en Pedagoxía Terapéutica |
Lorena Búa | Especialista en Pedagoxía Terapéutica |
María Rey | Especialista en Pedagoxía Terapéutica |
Beatriz Sayáns | Especialista en Audición e Linguaxe |
Karina Alonso | Especialista en Audición e Linguaxe |
EDUCACIÓN SECUNDARIA OBRIGATORIA |
DEPARTAMENTO DE ARTES PLÁSTICAS |
María José Senande (Xefa do departamento) |
DEPARTAMENTO DE EDUCACIÓN FÍSICA |
Diego Vázquez (Xefe do departamento) |
DEPARTAMENTO DE FÍSICA E QUÍMICA |
Eduardo Manuel Gómez (Xefe de departamento) |
DEPARTAMENTO DE FRANCÉS |
María de la O Lamas (Xefa do departamento) |
DEPARTAMENTO DE INGLÉS |
Jesús Fernández (Xefe do departamento) |
Silvia Padrón María José Senande |
DEPARTAMENTO DE LINGUA CASTELÁ E LITERATURA |
Mª Jesús Picallo (Xefa do departamento) |
Nadya García |
DEPARTAMENTO DE LINGUA GALEGA E LITERATURA |
Sara Sartages (Xefa do departamento) |
Helena Manteiga |
DEPARTAMENTO DE MATEMÁTICAS |
Mª Cruz Valiño (Xefa do departamento) |
Margarita Collazo |
DEPARTAMENTO DE MÚSICA |
Silvia Padrón (Xefa do departamento) |
DEPARTAMENTO DE ORIENTACIÓN |
María Fernández (Xefa do departamento) |
Lucía Andrade - Especialista en Pedagoxía Terapéutica |
DEPARTAMENTO DE TECNOLOXÍA |
Manuel Corbacho (Xefe do departamento) Tattiana García |
DEPARTAMENTO DE XEOGRAFÍA E HISTORIA |
Diego Rodríguez (Xefe do departamento) |
Helena Manteiga |
DEPARTAMENTO DE CIENCIAS NATURAIS |
Carmen Castro (Xefa do departamento) Margarita Collazo |
DEPARTAMENTO DE RELIXIÓN |
Alicia Mallón |