GaliciaSkills 2021. Resultados das competicións

Relación de alumnado gañador de medallas de ouro e prata en GaliciaSkills 2021:

Especialidade Medalla de ouro Medalla de prata
Administración de sistemas en rede Martín Cambón Recarey

Titor/a: Diego Terrón del Valle
Centro: IES Isidro Parga Pondal
Javier Fernández Pazos

Titor/a: Elena Martínez Lemos
Centro: IES Ramón Mª Aller Ulloa
Carpintaría Gabriel Besada Bernárdez

Titor/a: Avelino Figueroa Lorenzo
Centro: CIFP Valentín Paz Andrade
Hugo González Calvo

Titor/a: Roberto Rivas Conejo
Centro: CIFP Ferrolterra
Cociña María Emilia Piedra Iglesias

Titor/a: José Miguel García Silvarredonda
Centro: CIFP Paseo das Pontes
Marina Suárez Martínez

Titor/a: Isaac Martín Peña
Centro: CIFP Manuel Antonio
Coidados auxiliares de enfermaría e atención sociosanitaria Andrea Castreje Canosa

Titor/a: Eva Trasmonte Castiñeira
Centro: IES Agra de Raíces
Rebeca García Durán

Titor/a: Diana Pereiro Rivas
Centro: IES Lamas de Abade
Control industrial Adrián López Bahamonde

Titor/a: Ramón Costeira Fernández
Centro: IES María Sarmiento
Hiar Abelleira González

Titor/a: Ana Mª Pérez Vázquez
Centro: CIFP Politécnico de Lugo
Deseño mecánico - CAD Alberto Estévez Ferreiro

Titor/a: José Carlos Breijo García
Centro: CIFP Ferrolterra
Álex Barro García

Titor/a: Alberto Pereira López
Centro: CIFP As Mercedes
Desenvolvemento web Santiago Andrade Ferreiro

Titor/a: Cristina París Brandariz
Centro: IES San Clemente
Lucía Serrano Pérez

Titor/a: Julio Mosquera González
Centro: CIFP A Carballeira-Marcos Valcárcel
Ebanistaría Manuel Goyanes González

Titor/a: María del Puerto Piñeiro Guerra
Centro: CIFP Politécnico de Lugo
Pablo García Pérez

Titor/a: Juan Francisco Rodríguez Cendán
Centro: CIFP Ferrolterra
Floraría Eva Fernández Quintás

Titor/a: Montserrat Vázquez Meizoso
Centro: CIFP A Granxa
Ismael Soto Esperón

Titor/a: Bárbara Carballal Mariño
Centro: IES Montecelo
Instalacións eléctricas Manuel Antonio Alonso Álvarez

Titor/a: Moisés Nicolás Pereira Martínez
Centro: IES Politécnico de Vigo
Miguel Pousada Parente

Titor/a: Manuel Vázquez Rodríguez
Centro: IES Macías o Namorado
Mecanizado Antonio Manuel Presas Rodríguez

Titor/a: David Queimaño Piñeiro
Centro: IES Politécnico de Vigo
Cristian Piñeiro Seijo

Titor/a: Luís Abelleria Álvarez
Centro: CIFP As Mercedes
Mecatrónica
Pablo Corral Méndez
Iván Redondo Grandío


Titor/a: José Luis Blanco Carballido
Centro: CIFP Politécnico de Lugo
Jorge Fernández Rial
Carlos García Lores


Titor/a: Bieito Calvo Méndez
Centro: CIFP Fermín Bouza Brey
Panadaría Celia Vázquez Costoya

Titor/a: Manuel Patiño Carou
Centro: CIFP Carlos Oroza
Antón Darío González Eirís

Titor/a: Avelina Amado Fernández
Centro: CIFP Paseo das Pontes
Peiteado Jorge García González

Titor/a: Mª Reyes Guimarey Blanco
Centro: CIFP Someso
Dyand Estefany Fernández Vera

Titor/a: Ana Belén Castro García
Centro: IES de Teis
Pintura do automóbil Ismael Fernández Luaces

Titor/a: Luis Abelleira Álvarez
Centro: CIFP As Mercedes
Anxo Garrote Espantoso

Titor/a: Silvia Folgueira Rico
Centro: CIFP Ferrolterra
Recepción hoteleira Sergio Martínez Calvar

Titor/a: Roi Álvarez González
Centro: CIFP Manuel Antonio
Ana Otero Telmo

Titor/a: Mónica Justo Calviño
Centro: CIFP Carlos Oroza
Refrixeración e aire acondicionado Jordi Montero i Castellón

Titor/a: Leticia Conde Castro
Centro: CIFP As Mercedes
Brais Lorenzo Fragueiro

Titor/a: Joaquín Paredes Coya
Centro: CIFP Valentín Paz Andrade
Reparación de carrozaría Iago Castro Abuín

Titor/a: Manuel García Deus
Centro: CIFP Coroso
Iago Pérez Macías

Titor/a: Gonzalo Trigo García
Centro: CIFP Ferrolterra
Servizo de restaurante e bar Bruno Landrove Gómez

Titor/a: Gerardo Pereira Romero
Centro: CIFP Fraga do Eume
Natalia Fernández Rey

Titor/a: Marcos Moreira García
Centro: CIFP Paseo das Pontes
Soldadura Mateo Rubal Fanego

Titor/a: Eliseo Maseda Iglesias
Centro: IES María Sarmiento
Nicolás Sueiro García

Titor/a: Rubén Darío Gómez Casal
Centro: IES Marco do Camballón
Tecnoloxía da moda Alfonso Rodríguez Díez

Titor/a: María Cruz Iglesias Viqueira
Centro: CIFP Paseo das Pontes
Silvia Galván Tacón

Titor/a: Raquel Álvarez González
Centro: CIFP Manuel Antonio
Tecnoloxía do automóbil Sergio Martínez Pajón

Titor/a: Luis Gesto Lois
Centro: IES María Sarmiento
Javier Noche Ferreiro

Titor/a: Miguel Vilela González
Centro: IES As Mariñas
Xardinaría paisaxística
Iván Francisco Darriba Bello
Anxo Gabián Vila


Titor/a: Eliseo Castro Iglesias
Centro: IES Montecelo
Luis Fernández Mera
Óscar da Silva Besada


Titor/a: Montserrat Vázquez Meizoso
Centro: CIFP A Granxa