Segundo a información facilitada pola empresa de transporte responsable o horario de saída das diferentes rutas é o seguinte:
- RUTA 1: Beiro-Carpint. Piñeiro (Butano) saída ás 8:20
- RUTA 2: Capela-Campelo-Lourido Praia saída ás 8:25
- RUTA 3: Albar-A Barca saída ás 8:30
- RUTA 4: Mosteiro-Poio-Campañó de arriba saída ás 8:15
- RUTA 5: A Pinela-Vilar saída ás 8:25
- RUTA 5: Combarro-O Pumar saída ás 8:25
- RUTA 7: Gasolinera Raxó-Xuviño saída ás 8:10
- RUTA 8: Combarro-Canteira Combarro saída ás 8:25
- RUTA 9: Bar Americano-O Vao (Lavadeiro) saída ás 8:25
- RUTA 10: Escusa saída ás 8:32