Liña de maña: LIÑA 1
Liña de mañá e mediodía:
LIÑA 1 (Autobús de IDA e VOLTA)
Horario |
Parada | |
08:15 |
Prado (marquesiña quiosco) |
|
08:20 |
Priegue (Kiosko) |
|
08:22 |
Abetos | |
08:23 |
Ferreteria Alfaya |
|
08:26 |
A Touza |
|
08:27 |
Carballal (Copena) |
|
08:29 |
Tarela |
|
08:32 |
Otero Pedraio (Rincho) |
|
08:33 |
Otero Pedraio (Casa médico) |
|
08:36 |
CPI Plur. Arquitecto Palacios |
|
08:40 |
EEI As Dunas |
Os horarios poden sufrir variacións en función das paradas e o número de pasaxeiros de cada parada. |