RELACIÓN DEFINITIVA DE ALUMNOSEALUMNAS ADMITIDOS PARAOANO:2016/2017
4ºEducacióninfantil – 3 anos (Xornadacontinua)
Letras extraídas en sorteo público para o desempate: HC para o primeiro apelido e EA para o segundo apelido
Nº
|
Apelidos e nome
|
Puntuación
|
TOTAL
|
1
|
Gabarri León, Sergio
|
20
|
2
|
Jiménez Gabarri, Amparo
|
20
|
3
|
Smith López, Gismeylin Nahiony
|
18
|
4
|
López López, Óscar
|
17
|
5
|
García Mariz, Celia
|
16
|
6
|
García Mariz, Pablo
|
16
|
7
|
Vázquez Regueras, María
|
15
|
8
|
Vázquez Rodríguez, Manuel
|
15
|
9
|
Vázquez Rodríguez, María
|
15
|
10
|
Arias Roa, Emma
|
15
|
11
|
Ceide López, Iván
|
15
|
12
|
De la Peña Testa, Marco Rodrigo
|
14
|
13
|
Barrul Giménez, Flores
|
14
|
14
|
Abba López, Naila
|
14
|
15
|
Jiménez Montoya, Francisco
|
13
|
16
|
Barrul Barrul, Darama
|
13
|
17
|
Polo Castro, Daniella
|
12
|
18
|
Rodríguez Freire, Cintia
|
12
|
19
|
Otero Vázquez, Naia
|
11
|
20
|
Vivian Casariego, Elba
|
10
|
21
|
Caamaño Veiga, Benedicto
|
10
|
22
|
Carballés Álvarez, Xoel
|
10
|
23
|
Freire Piñeiro, Catalina
|
10
|
24
|
Fernánez Trigo, Nuno
|
10
|
25
|
Maira Pérez, Manuel
|
9
|
26
|
Méndez Rodríguez, Anahir
|
9
|
27
|
Mosquera Gil, Izan
|
9
|
28
|
Arias Méndez, Carla
|
8
|
29
|
Deirós Agruña, Noa
|
8
|
30
|
Rodríguez Santos, Elba
|
8
|
31
|
Anello Sanjuan, Itziar
|
8
|
32
|
Souto Aguiar, Vera
|
7
|
33
|
López Rodríguez, Noa
|
7
|
34
|
López Rodríguez, Sabela
|
7
|
35
|
Otero Vázquez, Ainhoa
|
7
|
36
|
Quiroga Gómez, Mateo
|
7
|
37
|
Santos Yebra, Manuel
|
7
|
RELACIÓN DEFINITIVA DE ALUMNOSEALUMNAS ADMITIDOS PARAOANO:2016/2017
4ºEducacióninfantil- 3 anos(Xornadacontinua)
Letras extraídas en sorteo público para o desempate: HC para o primeiro apelido e EA para o segundo apelido
Nº
|
Apelidos e nome
|
Puntuación
|
TOTAL
|
38
|
Vázquez Rodríguez, Ana
|
7
|
39
|
Vilela Mahía, Laura
|
7
|
40
|
Fernández González, Alia
|
7
|
41
|
Freire Mato, Lucía
|
7
|
42
|
Fuertes Barrera, Sara
|
7
|
43
|
García Davila, Gabriel
|
7
|
44
|
Gimeno Pérez, María
|
7
|
45
|
González Armesto, Eduardo
|
7
|
46
|
García Ruíz, Ainara
|
7
|
47
|
Reigosa Moure, Carmen
|
6
|
48
|
Rodríguez Díaz, Bruno
|
6
|
49
|
Bertolo Corredoira, Thais
|
6
|
50
|
María Rodríguez Casanova
|
6
|
6ºEducacióninfantil- 5 anos(Xornadacontinua)
Nº
|
Apelidos e nome
|
Puntuación
|
TOTAL
|
1
|
Rodríguez Veiga, Yolanda
|
4
|
2ºEducaciónprimaria- (Xornadacontinua)
Nº
|
Apelidos e nome
|
Puntuación
|
TOTAL
|
1
|
Fernández Alonso, Javier
|
7
|
2
|
Barrul Jiménez, Mariano
|
4
|
3
|
Mera Simonis, Uxía
|
1
|
4
|
Polanco Gayoso, Degüin
|
1
|
4ºEducaciónprimaria- (Xornadacontinua)
Nº
|
Apelidos e nome
|
Puntuación
|
TOTAL
|
1
|
Cortiñas Jiménex, Félix
|
9
|
2
|
Mera Simonis, Breogán
|
1
|
5ºEducaciónprimaria- (Xornadacontinua)
Nº
|
Apelidos e nome
|
Puntuación
|
TOTAL
|
1
|
Trabado Rivero, Nerea
|
7
|
2
|
Mera Simonis, Rosa
|
1
|
6ºEducaciónprimaria- (Xornadacontinua)
Nº
|
Apelidos e nome
|
Puntuación
|
TOTAL
|
1
|
Barrul Jiménez, Alejandro
|
4
|
En Lugo, a 13 de maio de 2016
A Directora
27013673
AL003
RELACIÓN DEFINITIVA DE ALUMNOSEALUMNAS EXCLUIDOS PARAOANO:2016/2017
4ºEducacióninfantil – 3 anos (Xornadacontinua)
Letras extraídas en sorteo público para o desempate: HC para o primeiro apelido e EA para o segundo apelido
Nº
|
Apelidos e nome
|
Puntuación
|
TOTAL
|
1
|
Castro López, Efrén
|
5
|
2
|
Fernández Rodríguez, Roi
|
4
|
3
|
López Rodríguez, Jimena
|
2
|
5ºEducacióninfantil – 4 anos (Xornadacontinua)
Nº
|
Apelidos e nome
|
Puntuación
|
TOTAL
|
1
|
Moutaouakil, Sofía
|
7
|
2
|
Castiñeira Aponte, Oscar Michel
|
7
|
1ºEducaciónPrimaria – (Xornadacontinua)
Nº
|
Apelidos e nome
|
Puntuación
|
TOTAL
|
1
|
Barrul Giménez, Mariano
|
14
|
2
|
Trabado Rivero, David
|
10
|
3
|
Almeida Silva, Pedro Henrique
|
4
|
En Lugo, a 13 de maio de 2016