Novo servizo de autobús Ferrol - Narón (pasando polo Feal)
16/01/2014
Ruta e paradas:
- Praza de Galicia (Correos Ferrol)
- Avenida de Esteiro (Igrexa das Angustias)
- Avenida de Esteiro (Universidade)
- Rúa Carballo Calero (INEM)
- Estrada de Castela (Mercado Ferrol)
- Inferniño
- Faxardo
- Garaxe Castelos
- Vivendas da Mariña en Narón
- Nosa señora de Chamorro
- La Ferrolana
- Alto do Castiñeiro
- Concello de Narón
- Tranvías
- Freixeiro (Froiz)
- Freixeiro (Rúa Miño)
- Institutos de Narón
- Polígono As Lagoas
- Estrada do Feal
- CPI do Feal
- 1ª Rotonda do Polígono Río do Pozo (Hotel)
- 2ª Rotonda do Polígono Río do Pozo (Cándido Hermida)
- 3ª Rotonda do Polígono Río do Pozo (3ª Fase)
Horario (en días laborables lectivos)
- Saída de Ferrol: 07:45
- Saída do Polígono do Río do Pozo: 14:05
Tarifas de Transporte Metropolitano de Galicia
- Pago con tarxeta: 0,84€
- Viaxeiros frecuentes desde 0,71 €
- Pago en efectivo: 1,50€
- Transbordo gratuíto
Máis información no 981383100.
Enderezos electrónicos
- Equipo directivo: cpi.feal@edu.xunta.gal
- ANPA: o.buxato.anpa.o.feal@gmail.com
- Coordinación da web: web.feal@gmail.com